Osiedle NOWE w Stróżewku I ETAP – zakończony

Data publikacji:  | 

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu naszą inwestycję domów jednorodzinnych budowanych na działkach stanowiących I etap realizacji osiedla mieszkaniowego „NOWE” w Stróżewku. I etap przewidywał realizację 8 budynków z garażami w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem o powierzchni: 117,46 m2. Budynki zostały zlokalizowane na działkach o powierzchniach od 400 m2 do 608 m2. Teren został uzbrojony w sieć wodociągową, energię elektryczną, zaś droga wewnątrzosiedlowa została utwardzona wraz z podjazdami i chodnikami nawierzchnią z polbruku. Wszystkie domy zostały już sprzedane.

Lokalizacja

Osiedle Nowe realizowane jest w miejscowości Stróżewko k/Płocka w gminie Radzanowo. Dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia łatwe i szybkie połączenie z miastem. W bliskim sąsiedztwie znajduje się przedszkole i park zabaw dla dzieci – HAPPY PARK. Osiedle NOWE to doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób ceniących spokój, jak również bliskość miasta.

Uzbrojenie terenu

1.Na osiedlu znajdują się następujące media: energia elektryczna, woda z wodociągu gminnego, szambo szczelne. Docelowo gmina Radzanowo posiada projekt i pozwolenie na budowę kolektora ściekowego przewidzianego do realizacji w miejscowości Stróżewko, Boryszewo Stare, Boryszewo Nowe ( numer pozwolenia 774/11 z dnia 07.07.2011r, znak AB – II.6740.276.2011), natomiast w przypadku sieci gazu ziemnego Zakład Gazowniczy w Ciechanowie planuje rozpocząć prace projektowe i wykonawcze gazociągu w 2016r.
2.Komunikację wewnętrzną stanowią 5 m utwardzone ciągi pieszo-jezdne z odprowadzeniem wód opadowych, wykonane z kostki brukowej wraz z podjazdami i chodnikami do budynków.

Wariant wykonania budynków

Budynki realizowane są w technologii tradycyjnej: ściany nośne z pustaka 24 cm (gazobeton), okna plastikowe białe, dwuszybowe bez szprosów, komplet instalacji (wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, c.o.), tynki gipsowe, grzejniki c.o., piec na paliwo stałe lub gazowy, strop nad piętrem ocieplony wełną 20 cm zakończony płytą gipsowo-kartonową, szlichta podłogowa wraz z ociepleniem na parterze i warstwą głuszącą na piętrze, aranżacja poddasza (konstrukcja ścianek działowych, warstwa głusząca, płyta gipsowo-kartonowa), pomalowana elewacja, podjazdy i chodniki wykonane z kostki brukowej.

Najbliższa okolica

Przedszkole Małolatek znajduje się ok. 500 metrów od osiedla „NOVE”, a zaraz przy nim zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej.

Miejsce zabaw dla dzieci Happy Park znajduje się ok. 600 metrów od osiedla „NOVE”, a w niedalekiej odległości od niego znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.Napisz do nas