LOKAL MIESZKALNY NR 1 O POW. 66 M² Z DZIAŁKĄ O POW. 370 M² - BUDYNEK A4 289 000 zł SPRZEDANY

Data publikacji:  | 


SPRZEDANY

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę lokalu mieszkalnego nr 1 o pow. 65,89 m² z działką o pow. 370 m² ( lokal znajduje się w budynku - A4 ). W skład niniejszego lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: przedpokój, aneks kuchenny, salon, dwa pokoje, łazienka + poddasze, które można wykorzystać jako strych lub jako część mieszkalną. W jednym budynku znajdują się jedynie dwa mieszkania, stąd będą Państwo mogli cieszyć się większą prywatnością. Do niniejszego mieszkania jest przypisana działka o powierzchni 370 m² z prawem wyłącznego korzystania. Niniejsze mieszkanie jest BEZCZYNSZOWE.


Dom dwulokalowy Osiedle Polski Dom w Stróżewku

DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU – w związku z faktem, iż w jednym budynku będą mieszkały dwie rodziny nie ma potrzeby, aby wprowadzać osobę zarządcy. Państwo sami będą się porozumiewać w kwestiach dla Państwa ważnych, bez uczestnictwa osoby trzeciej. Oczywiście pomożemy Państwu przy utworzeniu wspólnoty mieszkaniowej ( powstaje z mocy prawa, jednakże należy zgłosić do GUS-u, Urzędu Skarbowego, itd. ) i pierwszych krokach związanych z zarządzaniem nią. Brak czynszu to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. BRAK SĄSIADA NAD/MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA MIESZKANIA W PRZYSZŁOŚCI – mieszkanie znajdować się będzie w budynku parterowym bez użytkowego poddasza, stąd nie będą Państwo mieli sąsiada nad sobą. Przewidujemy również, iż w przyszłości zapragną Państwo zwiększyć metraż swojego mieszkania, w takim przypadku zabudowanie poddasza może okazać się tym właściwym rozwiązaniem ( zmiana funkcji poddasza nieużytkowego na użytkowe wymaga w takiej sytuacji nowego pozwolenia na zmianę sposobu użytkowania poddasza ). Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze…

3. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy mieszkaniu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki 370 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2950 zł do 3300 zł.

5. Mieszkanie zostanie objęte naszą gwarancją. Jesteśmy na rynku od ponad 25 lat, stąd mają Państwo pewność iż wszelkie naprawy gwarancyjne będą wykonywane terminowo i rzetelnie.

6. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…


Poniżej kilka zdjęć ze środka lokalu:


Wejście do lokalu...


Salon


Widok z kuchni

Kuchnia


łazienka


Pokój od frontu


Pokój od ogrodu


Drzwi tarasowe


Poddasze

Poniżej kilka zdjęć z zewnątrz:


Widok z ogrodu

Widok na bok i drzwi tarasowe

Widok z boku


Załączniki:

Rzut parteru A1, A2, A3 Polski Dom Stróżewko

Napisz do nas