Lokal mieszkalny o pow. 91,83 m² - E10 ZAREZERWOWANY

Data publikacji:  | 

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o lokal mieszkalny o pow. 91,83 m2 z działką o powierzchni 218 m2 w cenie 425 000 zł. W skład niniejszego lokalu wchodzą następujące pomieszczenia - Parter: wiatrołap, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, poddasze: holl, 3 pokoje oraz łazienka. Planowany termin rozpoczęcia niniejszego budynku: wiosna 2023 r., planowany termin zakończenia: wiosna/lato 2024 r. Niniejszy lokal jest bezczynszowy. Lokale zostały oznaczone na planie naszego Osiedla jako: E3, E4, E5, E6, E9, E10, E11, E12. Niniejsza oferta dotyczy lokalu oznaczonego na planie Osiedla jako E10.

Poniżej elewacja frontowa


Poniżej rzuty parteru oraz poddaszaElewacja ogrodowaDLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU – to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki 218 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

3. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego.

4. Dom zostanie objęte naszą gwarancją.

5. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…


Poniżej kilka zdjęć z wnętrz podobnego lokalu:Napisz do nas