LOKAL MIESZKALNY NR 1 ( F6 ) O POW. 88,64 M² z działką 366 m² SPRZEDANY

Data publikacji:  | 


Rozszerzyliśmy naszą ofertę o lokal mieszkalny parterowy o powierzchni 88,64 m² z działką o powierzchni 366 m². Niniejsze lokal został oznaczony na planie Osiedla jako F6. Realizację niniejszego lokalu mieszkalnego rozpoczniemy wiosną 2022 r. z planowanym terminem zakończenia lato 2023 r. Niniejsze lokale mieszkalne są BEZCZYNSZOWE.


Poniżej mogą się Państwo zapoznać z kilkoma zdjęciami z przekazania podobnego lokalu mieszkalnego


Salon z aneksem kuchennym


Salon z aneksem kuchennym


Pokój


Pokój nr 2

Dlaczego u nas:

1. BRAK CZYNSZU – to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki 252 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.


3. STRYCH - wszelkie rzeczy, których nie używamy na codzień znajdą tutaj swoje miejsce...

4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego.

5. REKUPERACJA - niniejszy budynek znakomicie nadaje się do zamontowania rekuperacji, co przy bardzo dobrej izolacyjności obniży rachunki związane z ogrzewaniem lokalu ( opcja dodatkowo płatna - więcej szczegółów w biurze ).

6. Dom zostanie objęte naszą gwarancją.

7. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z rzutem niniejszego budynku oraz rzutem do pobrania w formacie pdf:

Załączniki:

Rzut do pobrania tutaj -->

Napisz do nas