Lokal mieszkalny nr 1 o pow. 87 m² z garażem - D13 Zarezerwowany

Data publikacji:  | 

Lokal mieszkalny nr 1 o pow. 87 m² z działką o pow. 330 m² oznaczony na planie Osiedla „Polski Dom” w Stróżewku – D13 - został zarezerwowany. Lokal nr 2 o pow. 87 m² oznaczony – D14 został już sprzedany. Budowę niniejszych lokali planujemy rozpocząć latem 2021 r. -> z terminem przekazania lato 2022 r. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z rzutami oraz podobnymi realizacjami na Osiedlu „Polski Dom” w Stróżewku oraz Osiedlu „Nowe” w Stróżewku. Niniejsze lokalu są bezczynszowe. Rzut parteru do pobrania poniżej.


Powyżej budynek oznaczony na planie osiedla jako F2/F3

HARMONOGRAM

Budowę planujemy rozpocząć latem 2021 r. -> zakończyć latem 2022 r.


Dodatkowym plusem naszych lokali jest możliwość wykorzystania przestrzeni na poddaszu na dodatkowe pomieszczenia w przyszłości. Ścianka kolankowa zostanie podwyższona o dwa pustaki, stąd na poddaszu będzie możliwość wykorzystania dodatkowej przestrzeni o powierzchni około 40 m², co umożliwi wykonanie dwóch lib trzech pokoi oraz łazienki.

Poniżej zdjęcia z poprzednio zrealizowanego zbliżonego budynku na naszym Osiedlu "Nad Grodziskiem" w Słupnie


STAN DEWELOPERSKI

Budynki realizowane są w technologii tradycyjnej: ściany nośne z pustaka 24 cm (gazobeton), okna plastikowe białe, trzyszybowe bez szprosów, komplet instalacji (wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, c.o., gazowej), tynki gipsowe, grzejniki c.o., piec kondensacyjny gazowy, strop zaizolowany styropianem o gr. 20 cm zakończony szlichtą podłogową, szlichta podłogowa wraz z ociepleniem na parterze, pomalowana elewacja, podjazdy i chodniki wykonane z kostki brukowej.

Poniżej kilka zdjęć z przekazania podobnego lokalu oznaczonego na planie Osiedla jako F2.

Poniżej mogą Państwo obserwować postęp prac budowlanych na podobnym budynku oznaczonym na planie Osiedla jako F10/F11:

Poniżej mogą Państwo zobaczyć rzut parteru, jak również pobrać rzut parteru:Załączniki:

Rzut parteru

Napisz do nas