Dom 66 m2 + garaż 23 m2 299 364 zł

Data publikacji:  | 

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o dom parterowy z garażem o łącznej powierzchni 89 m² ( część mieszkalna 66 m2: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka, dwa pokoje + garaż z pomieszczeniem gospodarczym o łącznej pow. 23 m² ) w zabudowie bliźniaczej ( ściany dzielące domy przebiegają wzdłuż garaży ). Niniejszy dom jest BEZCZYNSZOWY. Niniejszy dom usytuowany jest na działce o pow. ok 300 m².


DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA DOMU W PRZYSZŁOŚCI – poprzez zagospodarowanie poddasza, na którym można będzie wygospodarować miejsce na jeden duży pokój lub dwa mniejsze. Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze…

3. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki ok. 380 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2950 zł do 3300 zł.

5. KOMINEK –  ciemny, zimowy wieczór okraszony płomieniami i ciepłem płynącym z kominka nabiera zdecydowanie pozytywniejszego koloru. Wybudowanie komina do kominka – opcja dodatkowo płatna.

6. MDM – niniejszy dom spełnia wymagania programu Mieszkania dla Młodych.

7. Dom zostanie objęty naszą gwarancją.

8. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…


HARMONOGRAM PRAC BUDOWLANYCH

BUDYNEK A5B

Realizację niniejszego domu planujemy rozpocząć wiosną/latem 2019 r. Natomiast zakończenie prac budowlanych przewidujemy na lato 2020 r.


BUDYNEK F2, F3

Pierwszy budynek w zabudowie bliźniaczej planujemy rozpocząć latem 2018 r. z planowanym terminem zakończenia prac budowlanych: latem 2019 r. Niniejsze domy zostały już sprzedane.Widok z frontu…ŁazienkaOd lewej: jadalnia, wejście do łazienki, wejście do pokoju…Salon i jadalnia…Od lewej: jadalnia, wejście do łazienki, wejście do pokoju, wejście do przedpokoju…


Poniżej kilka zdjęć z obecnie realizowanych budynków na Osiedlu „Nad Grodziskiem” w Słupnie:Załączniki:

Rzuty parteru

Napisz do nas