Polski Dom - Zbudujemy Twoje Marzenia Wybudujemy dom na {ETYKIETA}Twojej{/ETYKIETA} działce – Budowa osiedli i mieszkań oraz inwestycji wielorodzinnych | Słupno koło Warszawy

Wybudujemy dom na Twojej działce

02

Jeżeli pragniesz pobudować dom na własnej działce, ale ze względu na brak czasu nie możesz poświęcić się w 100 % temu zadaniu – pomożemy Ci! Od ponad 20 lat działamy w szeroko rozumianym budownictwie. Bogate doświadczenie, jakie nabyliśmy podczas tego okresu wykorzystamy, aby przeprowadzić Państwa przez cały proces budowlany z najlepszym rezultatem. Poczynając od pomocy przy stworzeniu projektu architektonicznego, poprzez pomoc przy uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy, a następnie pozwolenia na budowę (bądź zgłoszenia), warunków przyłączeniowych mediów: poczynając od energii elektrycznej (prowizorki budowlanej na etapie budowy oraz umowy na dostarczanie energii elektrycznej już w wybudowanym budynku), wody, przez wybranie odpowiednich materiałów (współpracujemy z wieloma hurtowniami budowlanymi, dzięki czemu będziemy mogli wynegocjować korzystne ceny), po wykonanie samego budynku.

Posiadając własną pracownię architektoniczną oraz wieloletnie doświadczenie pomożemy Państwu odpowiednio wybrać ilość pokoi, rozmieścić pomieszczenia w budynku, zaproponować najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz efektywnie wykorzystać każdy metr Państwa domu.

Obecnie realizujemy domy jednorodzinne w promieniu 60 km od granic Płocka.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą podczas rozmowy w naszym biurze w Słupnie. Podczas takiego spotkania odpowiemy na Państwa wszystkie pytania, a na podstawie założeń do projektu oraz miejsca ulokowania działki będziemy w stanie oszacować koszt budowy domu jednorodzinnego w przeliczeniu na metr kwadratowy.