Polski Dom - Zbudujemy Twoje Marzenia Mieszkanie 66 m2 {ETYKIETA}275 000 zł{/ETYKIETA} – Budowa osiedli i mieszkań oraz inwestycji wielorodzinnych | Słupno koło Warszawy

Mieszkanie 66 m2 275 000 zł

Rozszerzyliśmy naszą ofertę “Mieszkanie z działką” o mieszkania 66 m² ( trzypokojowe ), znajdujące się w budynku parterowym ( bez użytkowego poddasza ). W jednym budynku znajdują się jedynie dwa mieszkania, stąd będą Państwo mogli cieszyć się większą prywatnością. Do niniejszego mieszkania jest przypisana działka o powierzchni 370 m² z prawem wyłącznego korzystania. Niniejsze mieszkanie jest BEZCZYNSZOWE.

Dom dwulokalowy Osiedle Polski Dom w Stróżewku

Dom dwulokalowy Osiedle Polski Dom w Stróżewku


Harmonogram prac

BUDYNEK A4: rozpoczęliśmy realizację niniejszego budynku z dwoma lokalami mieszkalnymi. Oba lokale mieszkalne są dostępne.

« 1 z 2 »

BUDYNEK A3: Obecnie realizujemy budynek o identycznych parametrach na działce oznaczonej na planie Osiedla – jako A3. Oba lokale zostały już sprzedane. Poniżej zdjęcia z prowadzonych prac…

« 1 z 6 »
Widok na budynki A1, A2

Widok na budynki A1, A2

Od prawej: budynek A1, A2, A3...

Od prawej: budynek A1, A2, A3…

Poniżej wizualizacja niniejszego lokalu:

Widok od północnego - wschodu

Widok od północnego – wschodu

Widok od południowego - wschodu

Widok od południowego – wschodu

Widok od południa

Widok od południa

Widok od północy

Widok od północy

Widok od północy

Widok od północy

Widok od północnego - wschodu

Widok od północnego – wschodu

Widok od wschodu

Widok od wschodu

Widok od południowego - wschodu

Widok od południowego – wschodu

Widok od południa

Widok od południa

Widok od południowego - zachodu

Widok od południowego – zachodu

Poniżej kilka zdjęć ze środka identycznych lokali:

Widok na salon oraz wejście do łazienki oraz pokoju...

Widok na salon oraz wejście do łazienki oraz pokoju…

Widok na salon wraz ze ścianką przedzielającą z kuchnią...

Widok na salon wraz ze ścianką przedzielającą z kuchnią…

Widok na jeden z pokoi...

Widok na jeden z pokoi…

Widok na łazienkę...

Widok na łazienkę…

Poddasze przekazywane w stanie surowym

Poddasze przekazywane w stanie surowym

Rzut parteru do pobrania tutaj:

Rzut parteru A1, A2, A3, A4, A5 Polski Dom Stróżewko --> pobierz

DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU – w związku z faktem, iż w jednym budynku będą mieszkały dwie rodziny nie ma potrzeby, aby wprowadzać osobę zarządcy. Państwo sami będą się porozumiewać w kwestiach dla Państwa ważnych, bez uczestnictwa osoby trzeciej. Oczywiście pomożemy Państwu przy utworzeniu wspólnoty mieszkaniowej ( powstaje z mocy prawa, jednakże należy zgłosić do GUS-u, Urzędu Skarbowego, itd. ) i pierwszych krokach związanych z zarządzaniem nią. Brak czynszu to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. BRAK SĄSIADA NAD/MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA MIESZKANIA W PRZYSZŁOŚCI – mieszkanie znajdować się będzie w budynku parterowym bez użytkowego poddasza, stąd nie będą Państwo mieli sąsiada nad sobą. Przewidujemy również, iż w przyszłości zapragną Państwo zwiększyć metraż swojego mieszkania, w takim przypadku zabudowanie poddasza może okazać się tym właściwym rozwiązaniem ( zmiana funkcji poddasza nieużytkowego na użytkowe wymaga w takiej sytuacji nowego pozwolenia na zmianę sposobu użytkowania poddasza ). Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze…

3. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy mieszkaniu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki ok. 300 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

Przykład pięknego zagospodarowania działki na warzywniak na naszym Osiedlu “Nad Grodziskiem” w Słupnie poniżej.

4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2950 zł do 3300 zł.

5. KOMINEK –  ciemny, zimowy wieczór okraszony płomieniami i ciepłem płynącym z kominka nabiera zdecydowanie pozytywniejszego koloru. Wybudowanie komina do kominka – opcja dodatkowo płatna.

6. Mieszkanie zostanie objęte naszą gwarancją.

7. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…

HARMONOGRAM PRAC BUDOWLANYCH

BUDYNEK A3 – działka nr 1075/24 – w październiku rozpoczęliśmy prace budowlane. Planowany termin zakończenia prac: lato 2019 r. Dostępny pozostaje lokal nr 1 z działką o powierzchni 388 m².

« 1 z 6 »

BUDYNEK A2 – działka 1073/10 – prace zostały zakończone, lokale zostały przekazane…

« 1 z 2 »

BUDYNEK A1 – działka 1073/11 – prace zostały zakończone, lokale zostały przekazane…

« 1 z 2 »

Poniżej kilka zdjęć ze zrealizowanych budynków na Osiedlu “Nad Grodziskiem” w Słupnie:

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC (Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny, Dz. U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 ze zm.) i należy je rozumieć jako zaproszenie do negocjacji. Szczegółowe warunki sprzedaży zostaną określone w zawartej umowie.


Napisz do nas