Polski Dom - Zbudujemy Twoje Marzenia Dom 122,08 m2 z garażem {ETYKIETA}397 015 zł{/ETYKIETA} – Budowa osiedli i mieszkań oraz inwestycji wielorodzinnych | Słupno koło Warszawy

Dom 122,08 m2 z garażem 397 015 zł

Parterowy lokal mieszkalny o pow. 122,08 m² z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym spełni Państwa wszelkie oczekiwania. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: przedpokój, kuchnia, salon, łazienka, wc, garderoba, 3 sypialnie, garaż oraz pom. gospodarcze. Lokal mieszkalny nr 1 z działką o pow. 513 m² w cenie 394 715. Lokal mieszkalny nr 2 związany będzie z działką o pow. 533 m² w cenie 397 015 zł. Lokal będzie oddzielony od drugiego lokalu garażami, stąd spełniał będzie niemalże zalety budynku wolnostojącego. W ramach niniejszego budynku dostępne pozostają oba lokale mieszkalne. Niniejsze mieszkanie jest bezczynszowe. Realizację niniejszego budynku planujemy rozpocząć latem 2019 r. z planowanym terminem przekazania – lato 2020 r.

Widok od frontu

Widok od frontu

Widok od strony północno - wschodniej

Widok od strony północno – wschodniej

Widok od strony wschodniej

Widok od strony wschodniej

Widok od strony południowo - wschodniej

Widok od strony południowo – wschodniej

Widok od strony południowej

Widok od strony południowej

 

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z rzutem lokalu mieszkalnego nr 1.

 

Rzut lokal nr 2 B9 do pobrania -> tutaj


Poniżej kilka zdjęć ze środka podobnego lokalu:

Salon

Salon

Salon

Salon

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

Pokój nr 1

Pokój nr 1

Pokój nr 2

Pokój nr 2

Pokój nr 3

Pokój nr 3


DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU – w związku z faktem, iż w jednym budynku będą mieszkały dwie rodziny nie ma potrzeby, aby wprowadzać osobę zarządcy. Państwo sami będą się porozumiewać w kwestiach dla Państwa ważnych, bez uczestnictwa osoby trzeciej. Oczywiście pomożemy Państwu przy utworzeniu wspólnoty mieszkaniowej ( powstaje z mocy prawa, jednakże należy zgłosić do GUS-u, Urzędu Skarbowego, itd. ) i pierwszych krokach związanych z zarządzaniem nią. Brak czynszu to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. BRAK SĄSIADA NAD/MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA MIESZKANIA W PRZYSZŁOŚCI – mieszkanie znajdować się będzie w budynku parterowym bez użytkowego poddasza, stąd nie będą Państwo mieli sąsiada nad sobą. Przewidujemy również, iż w przyszłości zapragną Państwo zwiększyć metraż swojego mieszkania, w takim przypadku zabudowanie poddasza może okazać się tym właściwym rozwiązaniem ( zmiana funkcji poddasza nieużytkowego na użytkowe wymaga w takiej sytuacji pozwolenia na zmianę sposobu użytkowania poddasza ). W przypadku wykorzystywania poddasza jako strychu otrzymują Państwo ogromną przestrzeń na przechowywanie rzadziej wykorzystywanych rzeczy, jak również możliwość urządzenia sobie siłowni/stołu do ping-ponga, itp. Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze…

3. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy mieszkaniu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki ok. 300 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

Przykład pięknego zagospodarowania działki na warzywniak na naszym Osiedlu “Nad Grodziskiem” w Słupnie poniżej.

4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2950 zł do 3300 zł.

5. KOMINEK –  ciemny, zimowy wieczór okraszony płomieniami i ciepłem płynącym z kominka nabiera zdecydowanie pozytywniejszego koloru. Wybudowanie komina do kominka – opcja dodatkowo płatna.

6. Mieszkanie zostanie objęte naszą gwarancją.

7. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…

HARMONOGRAM PRAC BUDOWLANYCH

Budowę niniejszego budynku planujemy rozpocząć latem 2019 r. z planowanym terminem przekazania latem 2020 r.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC (Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny, Dz. U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 ze zm.) i należy je rozumieć jako zaproszenie do negocjacji. Szczegółowe warunki sprzedaży zostaną określone w zawartej umowie.


Napisz do nas