Polski Dom - Zbudujemy Twoje Marzenia Dom 86 m2 z garażem {ETYKIETA}303 499 zł{/ETYKIETA} Sprzedany – Budowa osiedli i mieszkań oraz inwestycji wielorodzinnych | Słupno koło Warszawy

Dom 86 m2 z garażem 303 499 zł Sprzedany

Przedmiotem niniejszej oferty jest lokal mieszkalny nr 1 z garażem (oznaczony na planie Osiedla jako – D7 ) o łącznej powierzchni 86,28 m² ( część mieszkalna 63,26 m²: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka, dwa pokoje + garaż z pomieszczeniem gospodarczym o łącznej pow. 23,02 m² ). Ściany dzielące lokale przebiegają wzdłuż garaży. Do niniejszego lokalu mieszkalnego nr 1 przypisana będzie działka 531/11 o pow. 302 m². Niniejszy lokal mieszkalny jest BEZCZYNSZOWY.

DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA DOMU W PRZYSZŁOŚCI – w niniejszym lokalu mieszkalnym podwyższymy poddasze poprzez wymurowanie jednego pustaka oraz wylanie wieńca, dzięki temu  powierzchnia na poddaszu da możliwość wygospodarowania miejsca na dodatkowe pokoje/łazienkę. Po takim podniesieniu powierzchnia użytkowa na poddaszu będzie wynosić ok 44 m². Powiększenie mieszkania może nastąpić od razu na etapie budowy lub w przyszłości. Jeżeli przewidują Państwo, iż w  kilkuletniej przyszłości może pojawić się potrzeba dodatkowego pokoju lub dwóch możemy przygotować poddasze do przeprowadzenia wszelkich prac, tak aby nie trzeba było wprowadzać zmian na parterze. Wyprowadzimy niezbędne media ( en. elektryczną, instalację wod. – kan. oraz c.o. ) tak aby w przyszłości nie trzeba było kuć parteru. Wspólnie ustalimy miejsce na schody, tak abyśmy mogli wzmocnić konstrukcję stropu w tym miejscu, itp. Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze…

3. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki 302 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe.

Poniżej piękne wykorzystanie działki na naszym Osiedlu “Nad Grodziskiem” pod uprawę warzyw i owoców:

4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2950 zł do 3300 zł.

5. KOMINEK –  ciemny, zimowy wieczór okraszony płomieniami i ciepłem płynącym z kominka nabiera zdecydowanie pozytywniejszego koloru. Wybudowanie komina do kominka – opcja dodatkowo płatna.

6. Dom zostanie objęty naszą gwarancją.

7. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…

Rzut parteru 531_11 --> do pobrania tutaj


HARMONOGRAM PRAC BUDOWLANYCH

BUDYNEK D7, D8

Budowę niniejszego domu rozpoczęliśmy zimą 2018 r., planowany termin przekazania jesień 2019 r.. Dom oznaczony na planie jako D8 został już sprzedany. Dostępny pozostaje dom oznaczony na planie Osiedla jako D7.

Postępy pracy mogą Państwo obserwować poniżej ->

« 1 z 3 »

Poniżej nasza wizualizacja:

Widok od strony zachodniej

Widok od strony zachodniej

Widok od strony północno - zachodniej

Widok od strony północno – zachodniej

Widok od strony wschodniej

Widok od strony wschodniej

Widok od strony północno - wschodniej

Widok od strony północno – wschodniej

Poniżej kilka zdjęć z wnętrza podobnych budynków:

Salon z aneksem kuchennym

Salon z aneksem kuchennym

Salon z aneksem kuchennym

Salon z aneksem kuchennym z innej perspektywy z rozejściem na łazienkę oraz pokój

Salon z aneksem kuchennym oraz dodatkowym kominem do kominka

Salon z aneksem kuchennym oraz dodatkowym kominem do kominka

Salon z aneksem kuchennym oraz dodatkowym kominem do kominka

Salon z aneksem kuchennym oraz dodatkowym kominem do kominka

Duże dobrze doświetlające salon witryny tarasowe

Duże dobrze doświetlające salon witryny tarasowe

Dwa pokoje sypialniane ok 10 m2

Dwa pokoje sypialniane ok 10 m2

Piec kondensacyjny firmy De Dietrich

Piec kondensacyjny firmy De Dietrich

Schody strychowe w przedpokoju

Schody strychowe w przedpokoju

 


Napisz do nas