LOKAL MIESZKALNY O POW. 57 M² 257 000 ZŁ

Data publikacji:  | 


Rozszerzyliśmy naszą ofertę o lokal mieszkalny parterowy o powierzchni 57,42 m² z działką o powierzchni 241 m². Niniejsze lokale zostały oznaczone na planie Osiedla jako: D3, D4, D5, D6. Realizację niniejszych budynków planujemy rozpocząć wiosną 2022 r. z planowanym terminem zakończenia lato 2023 r. Dodatkowym atutem naszych budynków jest możliwość wykorzystania strychu w przyszłości na cele mieszkaniowe, dzięki podwyższeniu ścianki kolankowej - w ten sposób będzie można wygenerować dodatkowe ok 35 m². Niniejsze lokale mieszkalne są BEZCZYNSZOWE.

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z kilkoma zdjęciami z obecnie realizowanego budynku o podobnym metrażu.


Salon


Salon widok z kuchni


Aneks kuchenny widok z salonu

Łazienka


Pokój nr 1


Pokój nr 2


Strych


Strych

Dlaczego u nas:

1. BRAK CZYNSZU – to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki 252 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

3. PODDASZE - ścianka kolankowe zostanie wymurowana z dwóch pustaków, to spowoduje iż będą mogli Państwo w przyszłości powiększyć niniejsze lokale o dodatkową przestrzeń na poddaszu. Dodatkowo przestrzeń jaka w ten sposób będzie mogła zostać wygospodarowana to ok 35 m². Poniżej przykładowe rozmieszczenie pomieszczeń na poddaszu ( rzut poddasza ) oraz rzut parteru z przykładową lokalizacją schodów wewnętrznych.4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego.

5. Dom zostanie objęte naszą gwarancją.

6. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z rzutem niniejszego budynku, projektem zagospodarowania działki oraz rzutem do pobrania w formacie pdf:


Poniżej projekt zagospodarowania działki:


Załączniki:

rzut parteru 57,42 m2

Napisz do nas