LOKAL MIESZKALNY NR 1 ( C11 ) O POW. 56,43 M² z działką 238 m² 310 000 zł - ZAREZERWOWANY

Data publikacji:  | 


Rozszerzyliśmy naszą ofertę o lokal mieszkalny parterowy o powierzchni 56,43 m² z działką o powierzchni 238 m² z możliwością wykorzystania przestrzeni na poddaszu w przyszłości na cele mieszkalne ( wymagana zmiana sposobu użytkowania poddasza ). Niniejsze lokal został oznaczony na planie Osiedla jako C11. Realizację niniejszego lokalu mieszkalnego już rozpoczęliśmy -> planowany termin zakończenia lato 2022 r. Dodatkowym atutem naszych budynków jest możliwość wykorzystania strychu w przyszłości na cele mieszkaniowe, dzięki podwyższeniu ścianki kolankowej - w ten sposób będzie można wygenerować dodatkowe ok 35 m². Niniejsze lokale mieszkalne są BEZCZYNSZOWE.

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z kilkoma zdjęciami z obecnie realizowanego budynku o podobnym metrażu.


Salon


Salon widok z kuchni


Aneks kuchenny widok z salonu

Łazienka


Pokój nr 1


Pokój nr 2


Strych


Strych

Dlaczego u nas:

1. BRAK CZYNSZU – to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki 252 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

3. PODDASZE - ścianka kolankowe zostanie wymurowana z dwóch pustaków, to spowoduje iż będą mogli Państwo w przyszłości powiększyć niniejsze lokale o dodatkową przestrzeń na poddaszu. Dodatkowo przestrzeń jaka w ten sposób będzie mogła zostać wygospodarowana to ok 35 m². Przykładowe zagospodarowanie poddasza poniżej: 4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego.

5. Dom zostanie objęte naszą gwarancją.

6. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z rzutem niniejszego budynku, projektem zagospodarowania działki oraz rzutem do pobrania w formacie pdf:

Poniżej kilka zdjęć z realizacji niniejszego budynku:


Załączniki:

Rzut parteru 56,43 m2

Napisz do nas