Dom 121,09 m2 z garażem 415 000 ZŁ

Data publikacji:  | 


Parterowy DOM JEDNORODZINNY o pow. 121,09 m² z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym ( oznaczony na planie Osiedla jako - D11 i D12 ) spełni Państwa wszelkie oczekiwania. W skład DOMU wchodzą następujące pomieszczenia: przedpokój, kuchnia, salon, łazienka, wc, garderoba, 3 sypialnie, garaż oraz pom. gospodarcze. DOM JEDNORODZINNY z działką o pow. ok 380 m². DOM będzie oddzielony od drugiego garażami, stąd spełniał będzie niemalże zalety budynku wolnostojącego. Niniejszy DOM jest BEZCZYNSZOWY. Realizację niniejszego budynku planujemy rozpocząć latem 2021 r. z planowanym terminem przekazania – lato 2022 r.

Poniżej kilka wizualizacji niniejszego domu:

Widok od frontu

Widok od strony północno – wschodniej

Widok od strony wschodniej

Widok od strony południowo – wschodniej

Widok od strony południowej

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z rzutem lokalu domu jednorodzinnego.


Poniżej kilka zdjęć ze środka podobnego DOMU oznaczonego na planie Osiedla jako B9:DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU –  to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. BRAK SĄSIADA NAD/MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA MIESZKANIA W PRZYSZŁOŚCI – mieszkanie znajdować się będzie w budynku parterowym bez użytkowego poddasza, stąd nie będą Państwo mieli sąsiada nad sobą. Przewidujemy również, iż w przyszłości zapragną Państwo zwiększyć metraż swojego mieszkania, w takim przypadku zabudowanie poddasza może okazać się tym właściwym rozwiązaniem ( zmiana funkcji poddasza nieużytkowego na użytkowe wymaga w takiej sytuacji pozwolenia na zmianę sposobu użytkowania poddasza ). W przypadku wykorzystywania poddasza jako strychu otrzymują Państwo ogromną przestrzeń na przechowywanie rzadziej wykorzystywanych rzeczy, jak również możliwość urządzenia sobie siłowni/stołu do ping-ponga, itp. Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze…

3. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy mieszkaniu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki ok. 300 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

Przykład pięknego zagospodarowania działki na warzywniak na naszym Osiedlu „Nad Grodziskiem” w Słupnie poniżej.4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2950 zł do 3300 zł.

5. KOMINEK –  ciemny, zimowy wieczór okraszony płomieniami i ciepłem płynącym z kominka nabiera zdecydowanie pozytywniejszego koloru. Wybudowanie komina do kominka – opcja dodatkowo płatna.

6. Mieszkanie zostanie objęte naszą gwarancją.

7. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…


Napisz do nas