LOKAL MIESZKALNY NR 2 O POW. 89 M² - C10 Zarezerwowany do 31.01.2021 r.

Data publikacji:  | 

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o 4 - pokojowy lokal mieszkalny z użytkowym poddaszem o powierzchni 89,02 m² z działką o powierzchni 225 m² w kwocie 301 000 zł. Niniejszą ofertą objęty jest lokal mieszkalny oznaczony na planie osiedla jako C10. Harmonogram prac: budowę planujemy rozpocząć na przełomie wiosną 2021 r. z planowanym terminem zakończenia budowy: zima 2021 r. Niniejsze lokale jest BEZCZYNSZOWE.DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU – to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki 225 lub 282 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

3. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. 

4. Dom zostanie objęte naszą gwarancją.

5. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z rzutami parteru oraz poddasza:


Rzut parteru


Rzut poddasza

Napisz do nas