Polski Dom - Zbudujemy Twoje Marzenia Mieszkanie 66 m2 z działką od 240 m2 do 370 m2 {ETYKIETA}224 000 zł{/ETYKIETA} – Budowa osiedli i mieszkań oraz inwestycji wielorodzinnych | Słupno koło Warszawy

Mieszkanie 66 m2 z działką od 240 m2 do 370 m2 224 000 zł

Rozszerzyliśmy naszą ofertę „Mieszkanie z działką” o mieszkania 66 m2 ( trzypokojowe ), znajdujące się w budynku parterowym ( bez użytkowego poddasza ). W jednym budynku znajdują się jedynie dwa mieszkania, stąd będą Państwo mogli cieszyć się większą prywatnością. Do każdego mieszkania jest przypisana działka o powierzchni od 240 do 370 m2 z prawem wyłącznego korzystania ( działka dodatkowo płatna). Niniejsze mieszkanie jest BEZCZYNSZOWE.

DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU – w związku z faktem, iż w jednym budynku będą mieszkały dwie rodziny nie ma potrzeby, aby wprowadzać osobę zarządcy. Państwo sami będą się porozumiewać w kwestiach dla Państwa ważnych, bez uczestnictwa osoby trzeciej. Oczywiście pomożemy Państwu przy utworzeniu wspólnoty mieszkaniowej ( powstaje z mocy prawa, jednakże należy zgłosić do GUS-u, Urzędu Skarbowego, itd. ) i pierwszych krokach związanych z zarządzaniem nią. Brak czynszu to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. BRAK SĄSIADA NAD/MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA MIESZKANIA W PRZYSZŁOŚCI – mieszkanie znajdować się będzie w budynku parterowym bez użytkowego poddasza, stąd nie będą Państwo mieli sąsiada nad sobą. Przewidujemy również, iż w przyszłości zapragną Państwo zwiększyć metraż swojego mieszkania, w takim przypadku zabudowanie poddasza może okazać się tym właściwym rozwiązaniem ( zmiana funkcji poddasza nieużytkowego na użytkowe wymaga w takiej sytuacji nowego pozwolenia na zmianę sposobu użytkowania poddasza ). Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze…

3. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy mieszkaniu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki ok. 300 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2950 zł do 3300 zł.

5. KOMINEK –  ciemny, zimowy wieczór okraszony płomieniami i ciepłem płynącym z kominka nabiera zdecydowanie pozytywniejszego koloru. Wybudowanie komina do kominka – opcja dodatkowo płatna.

6. MDM – niniejsze mieszkanie spełnia wymagania programu Mieszkania dla Młodych.

7. Mieszkanie zostanie objęte naszą gwarancją.

8. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…

HARMONOGRAM PRAC BUDOWLANYCH

BUDYNEK A1 – działka nr 1073/11: 

dnia 26 września 2016 r. wykonaliśmy ławy fundamentowe, po czym przystąpiliśmy do prac związanych z wymurowaniem fundamentów, jak również ich zaizolowaniem styropianem. Wiosną 2017 r. rozpoczęliśmy murowanie ścian nośnych oraz kominów. Planowany termin przekazania niniejszych mieszkań: jesień 2017 r. Oba mieszkania zostały już sprzedane.

« 1 z 2 »

BUDYNEK A2 – działka 1073/10:

Niniejszy budynek rozpoczęliśmy latem 2017 r. z planowanym terminem zakończenia prac: lato 2018 r. Mieszkania zostały już sprzedane.


Rzuty oraz projekt zagospodarowania działki do pobrania tutaj:

Rzut parteru 1073/10 --> pobierz tutaj...

Projekt zagospodarowania działki 1073/10 --> pobierz tutaj...


BUDYNEK A3 – działka 1075/24

Planowany termin rozpoczęcia: lato 2018 r.

Planowany termin zakończenia: lato 2019 r.


Poniżej kilka zdjęć z obecnie realizowanych budynków na Osiedlu „Nad Grodziskiem” w Słupnie:

 


Napisz do nas