Polski Dom - Zbudujemy Twoje Marzenia Dom 64 m2 + garaż 23 m2 z działką 302 m2 {ETYKIETA}293 642 zł{/ETYKIETA} – Budowa osiedli i mieszkań oraz inwestycji wielorodzinnych | Słupno koło Warszawy

Dom 64 m2 + garaż 23 m2 z działką 302 m2 293 642 zł

Przedmiotem niniejszej oferty jest dom parterowy z garażem o łącznej powierzchni 87 m2 ( część mieszkalna 64 m2 : przedpokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka, dwa pokoje przekazywana w stanie deweloperskim + garaż z pomieszczeniem gospodarczym o łącznej pow. 23 m2 przekazywany w stanie deweloperskim ) w zabudowie bliźniaczej ( ściany dzielące domy przebiegają wzdłuż garaży ), zlokalizowany na działce o pow. 302 m2. Niniejszy dom jest BEZCZYNSZOWY. Dom oznaczony na planie jako D7 został już sprzedany.

DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA DOMU W PRZYSZŁOŚCI – poprzez zagospodarowanie poddasza, na którym można będzie wygospodarować miejsce na jeden duży pokój lub dwa mniejsze. Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze…

3. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki ok. 300 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe.

4. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2950 zł do 3300 zł.

5. KOMINEK –  ciemny, zimowy wieczór okraszony płomieniami i ciepłem płynącym z kominka nabiera zdecydowanie pozytywniejszego koloru. Wybudowanie komina do kominka – opcja dodatkowo płatna.

6. Dom zostanie objęty naszą gwarancją.

7. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…

HARMONOGRAM PRAC BUDOWLANYCH


BUDYNEK D7, D8

Kolejny budynek w zabudowie bliźniaczej planujemy rozpocząć na przełomie lata/jesieni 2018 r. z planowanym terminem zakończenia prac budowlanych: latem/jesienią 2019 r. Dom oznaczony na planie jako D7 został już sprzedany.

 


Rzuty do pobrania tutaj:

rzut parteru_F3


Widok z frontu…

Łazienka

Od lewej: jadalnia, wejście do łazienki, wejście do pokoju…

Salon i jadalnia…

Od lewej: jadalnia, wejście do łazienki, wejście do pokoju, wejście do przedpokoju…

Poniżej kilka zdjęć z obecnie realizowanych budynków na Osiedlu „Nad Grodziskiem” w Słupnie:


Napisz do nas