Polski Dom - Zbudujemy Twoje Marzenia Mieszkanie 55 m2 {ETYKIETA}235 520 zł{/ETYKIETA} – Budowa osiedli i mieszkań oraz inwestycji wielorodzinnych | Słupno koło Warszawy

Mieszkanie 55 m2 235 520 zł

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o lokal mieszkalny parterowy o powierzchni 55 m² z działką o powierzchni 252 m². Przewidujemy budowę jeszcze dwóch takich lokali na naszym Osiedlu „Nad Grodziskiem” w Słupnie, przy czym ten oznaczony na planie Osiedla – D1 został już sprzedany. Niniejszy lokal mieszkalny jest BEZCZYNSZOWY.

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z rzutami elewacji oraz pobrać rzut budynku, jak również zapoznać się z projektem zagospodarowania działki.

 

DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki 252 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

3. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2850 zł do 3300 zł.

4. Dom zostanie objęte naszą gwarancją.

5. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…


Rzut do zapoznania się i pobrania tutaj

rzut parteru do pobrania tutaj -->


Harmonogram prac:

Prace na identycznym budynku rozpoczęliśmy w czwartym kwartale 2017 r. W chwili obecnej trwają prace przy stawianiu ścian nośnych parteru. Prace związane z realizacją budynku D1, D2, D3 planujemy rozpocząć wiosną 2019 r. z terminem przekazania jesień 2019 r./wiosna 2020 r. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z obecnym postępem prac budowlanych:

« 1 z 2 »


Napisz do nas