Polski Dom - Zbudujemy Twoje Marzenia Dom 49 m2 {ETYKIETA}198 240 zł{/ETYKIETA} – Budowa osiedli i mieszkań oraz inwestycji wielorodzinnych | Słupno koło Warszawy

Dom 49 m2 198 240 zł

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o dom parterowy o powierzchni 49 m² z działką o powierzchni 126 m². Przewidujemy budowę dwóch takich domów na naszym Osiedlu „Nad Grodziskiem” w Słupnie, przy czym budowę pierwszego rozpoczęliśmy w czwartym kwartale 2017 r. ( budynek oznaczony na planie Osiedla – D5 ). Budowę ostatniego – D2 przewidujemy rozpocząć w 2019 r. z terminem przekazania – 2020 r. Niniejszy dom jest BEZCZYNSZOWY.

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z rzutami elewacji oraz pobrać rzut budynku, jak również projekt zagospodarowania działki.

DLACZEGO U NAS?

1. BRAK CZYNSZU to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki ok. 120 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

3. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego, która wynosi u nas od 2950 zł do 3300 zł.

4. Dom zostanie objęte naszą gwarancją.

5. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze…


Rzut do pobrania tutaj

rzut parteru do pobrania tutaj -->


Napisz do nas